Усадьба Агрохім

Тенденції зростання продукції в 2021 році: не тільки кількість, але і якість

Засоби дезінсекції та дератизації - це не та продукція, на яку поширюється поняття «мода». Разом з тим, ринок таких товарів змінюється можливо навіть частіше, ніж асортимент продукції автобрендів або виробників одягу. Вона стає більш ефективною, безпечною і екологічною. Успішна компанія повинна постійно вдосконалювати свою продукцію постійно. Цим ми і займаємося з 2005 року. Саме тримаючи руку на пульсі ринку і регулярно оновлюючи лінійку, ТОВ «Садиба-Агрохім» змогла зайняти лідируючі позиції в Україні. І на 2021 рік у нас дуже великі плани.

Як вибрати засоби дезінсекції та дератизації?
При виборі засобів для проведення дезінсекції та дератизації необхідно звертати увагу на такі параметри:
- ефективність. В першу чергу продукт повинен якісно справлятися зі своїми завданнями - знищенням тарганів, гризунів, комах, шкідників;
- безпеку. Сучасні засоби сфокусовано спрямовані тільки на шкідника, з яким вони борються. Вони повинні бути безпечними для домашніх тварин, не нести загрозу для фахівця, який проводить дезінсекцію і дератизацію будинку або присадибної ділянки;
- зручність у використанні. Транспортування, зберігання та використання засобів дезінсекції та дератизації не повинні створювати клопоту.
- ціна. Економити на таких засобах не варто, але вартість повинна бути чесною і справедливою.
Наша продукція відповідає все цим вимогам. Завдяки цьому її виробництво і реалізація (а в даному випадку попит народжує пропозицію) збільшується щорічно на 10%. Її вибирають за якість, ефективність, інноваційність і демократичну вартість. Ми не рекламуємо нашу продукцію - її рекомендують ті, що вже перевірив її результативність на практиці.

Кожні 4 роки - повне оновлення лінійки
Кожен 4 роки ми повністю змінюємо асортимент нашої продукції, випускаючи на ринок унікальні засоби - більш сучасні, інноваційні, ефективні, прості у використанні і транспортуванні, безпечні. Це негласний закон нашої компанії, якого ми суворо дотримуємося. Оновлення стосуються формули, упаковки, дизайну, препаративної форми.
Чергове оновлення заплановано якраз на 2021 рік. Не будемо поки розкривати всі секрети, але запевняємо: ці 10 новинок, створені з використанням інноваційних технологій і наукових розробок, новими препаративних формами стануть сміливим проривом для українського ринку.
Окремо відзначимо зручність нових препаративних форм для транспортування і зберігання продукції. Форма упаковки змінилася, тому ви зможете знизити витрати на її перевезення і заощадити місце на складах, - тепер ефективні засоби дератизації та дезінфекції ТОВ «Садиба-Агрохім» займають набагато менше місця.

Плани на 2021 рік
У 2021 року ми плануємо відкрити склади в різних регіонах України - це дозволить створити кожному можливості мати рівний доступ до нашої продукції і конкурентні ціни, за рахунок економії на транспортних послугах.