Усадьба Агрохім

Сфера діяльності компанії: захистимо ваш сад і город

ТОВ «Садиба-Агрохім» - це високоякісна продукція для проведення дезінсекції та дератизації в будинку і на присадибній ділянці. Ми сфокусувалися на двох нішах, щоб стати в них лідером. Сьогодні ми розповімо вам докладно про наші ключові сфери діяльності.

Захистимо ваш будинок
Один з напрямків нашої діяльності - випуск засобів для боротьби зі шкідниками, які «окупують» житлові будинки. У цю категорію входять продукти, спрямовані на боротьбу з:
- щурами;
- мишами:
- осами;
- тарганами;
- мушкою;
- міллю;
- клопами та іншими небажаними «сусідами».
Кожен препарат відповідає найвищим стандартам якості, що підтверджується сертифікатами і документами. Він випускається в оптимальній препаративній формі - для зручного використання без зайвого клопоту. Під кожного шкідника створюється унікальна формула, яка дозволяє ефективно боротися з ним без нанесення шкоди мешканцям будинку, домашнім улюбленцям і вашому майну. Наші засоби дійсно позбавлять від проблем зі шкідниками, які вам дошкуляють.

Захистимо ваш сад
ТОВ «Садиба-Агрохім» захистить ваш сад і город. Це - другий напрямок нашої діяльності. Ми випускаємо продукти, які захистять рослини від хвороб і шкідників, піддобрять і підживлять землю, допоможуть в боротьбі з бур'янами. У нас ви можете підібрати комплексний догляд за конкретною культурою рослини: він буде включати всі етапи, від дбайливого догляду за насінням, його підготовки до посадки до збору врожаю. Це допоможе вам отримувати від вашої ділянки більше, ніж ви очікуєте, з меншими клопотами і зусиллями.
Препарати по боротьбі з бур'яном можна - і треба - використовувати не тільки на городі, а й на всій ділянці, навіть якщо ви не вирощуєте корисні культури. Вони ефективно впораються з бур'янами в стиках плитки, на дачних доріжках, газонах.
Перед використанням засобів рекомендуємо уважно прочитати інструкцію і слідувати правилом, - це дозволить домогтися максимального результату.

Безпечний захист: сфокусована дія тільки на гризунів
Для засобів дезінсекції та дератизації дуже важливий критерій вибору - це безпека і екологічність. Така продукція не повинна нести загрозу для людей, домашніх тварин, рослин в саду. Продукти ТОВ «Усадба-Агрохім» такими є.
Унікальні формули наших засобів нетоксичні, в процесі роботи з ними при дотриманні нескладних правил використання вони абсолютно безпечні. Унікальні препаративні формули зводять до мінімуму контакт із засобом, вони не вимагають тривалої підготовки до використання, не вступають в хімічні реакції з повітрям.
До їх складу входять спеціальні добавки, які відштовхують домашніх тварин своїм запахом, - тому вони не з'їдять їх, ризик отруєння зведений до мінімуму. Вся продукція відповідає європейським «зеленим» стандартам - а вони дуже високі.
При виготовленні дотримані всі норми транспортування, зберігання і виробництва, що підвищує дію відповідних препаратів.