Усадьба Агрохім

Унікальність бренду: чесна ефективність

Унікальність бренду формується в залежності від обраної маркетингової стратегії, яка включає всі конкурентні переваги продукції: її якість, особливості виробництва, широту лінійки, цінову політику. Наша маркетингова стратегія - чесність. Пропонуємо вам чесно з нею познайомитися.

Чесна конкуренція
Ми чітко зайняли свою нішу, у нас є власне бачення, як повинна розвиватися компанія і що для цього потрібно. Ми не копіюємо конкурентів і не граємо в «маркетингові війни». Наш курс спрямований на те, щоб створювати продукцію з конкурентними перевагами, які чітко виділяють її на ринку - якістю, ефективністю, інноваційністю, безпекою. Наша стратегія - працювати над собою і вдосконалювати свій продукт. Це чесно по відношенню до конкурентів, покупця і ринку.

Якісна продукція
Засоби дезінсекції та дератизації ТОВ «Садиба-Агрохім» створюються за формулою: максимальна ефективність при цілковитій безпеці. Наша продукція гарантовано допоможе впоратися з проблемою шкідників, гризунів, тарганів, комах, не створюючи загрози для людей і домашніх улюбленців. Ми вивчаємо ринок, останні досягнення науки і раз в 4 роки повністю оновлюємо нашу лінійку. Ми першими в Україні випускаємо препаративні форми, які раніше не використовувалися на ринку. Вони ефективніші, безпечніші, більш прості в транспортуванні і використанні ніж все те, з чим ви стикалися раніше. Це - продукція нового покоління.

Орієнтація на запит споживача
ТОВ «Садиба-Агрохім» чітко виконує домовленості і не обманює споживача. Наше завдання полягає не змусити купити, а спонукати бажання до покупки. Ми вивчаємо запити і потреби ринку, і розробляємо продукти, які будуть оптимально їм відповідати. Оновлення лінійки продукції стосуються вдосконалення формули, які роблять її більш ефективною, комфортною у використанні і зберіганні. Ми враховуємо критику і побажання і завжди цікавимося думкою покупця.
Ми прагнемо знайти до кожного клієнта індивідуальний підхід і працюємо над комфортною співпрацею в кожному окремому випадку. Умови доставки, оплати, відвантаження продукції завжди обговорюються в індивідуальному порядку. Для нас дуже важливо, щоб ви рекомендували нашу продукцію і компанію своїм колегам і знайомим, а без якісного сервісу це неможливо.

Справедливі ціни
Вартість продуктів для боротьби з шкідниками і гризунами від ТОВ «Садиба-Агрохім» демократична і є однією з наших конкретних переваг. Особливо в контексті балансу «ціни-якості». А оптимальна грамовка засобів в кожній упаковці не змусить вас переплачувати за кількість препарату, який вам не знадобиться.

Європейські стандарти
Засоби дезінсекції та дератизації ТОВ «Садиба-Агрохім» відповідають європейським стандартам якості, безпеки та екологічності. Наша продукція не завдає шкоди людям, домашнім улюбленцям і диким тваринам.